Video & Photo

Jeżeli czytasz to zdanie, należysz do mniejszości, a my piszemy je przez wzgląd na pozycjonowanie stron w Google. Firmy, które są widoczne w sieci, korzystają z unikalnych zdjęć i dedykowanych materiałów video. LH to agencja tworzona między innymi: przez producentów filmowych i najzdolniejszych na Śląsku operatorów. Staniemy na obiektywie, żeby zrealizować dla Ciebie wideo, które będzie udostępniane w całej sieci.

Realizacja: Video & Photo

Filmy promocyjne

Profesjonalna produkcja filmów promocyjnych to również jedna z usług w ofercie naszej agencji. Nasi specjaliści wyróżniają się przede wszystkim znakomitym doświadczeniem. Dzięki temu zagwarantujemy Ci najwyższej jakości filmy promocyjne, które wyróżniają się niebanalną koncepcją, niesamowitym ruchem kamery i przede wszystkim autentycznością. Bez wątpienia przykują uwagę uwagę widzów nawet o najbardziej wyszukanych gustach i oczekiwaniach.

Filmy rekrutacyjne

Słowo kreatywne jest często stosowane bezpodstawnie. W tym przypadku jednak ma swoje uzasadnienie. Filmy rekrutacyjne to jeden z kreatywnych pomysłów na znalezienie odpowiednich kandydatów do pracy. Dzięki nim zwrócisz uwagę wartościowych specjalistów, którzy wzbogacą Twój zespół, zanim ubiegnie Cię konkurencja. Wierzymy, że indywidualizm to zaleta, a oryginalne rozwiązania to klucz do udanych projektów.

Kanał YouTube

YouTube to jeden z najpopularniejszych Social Mediów, z którego korzystają osoby w każdym wieku, z różnych grup społecznych. Jeżeli stworzymy odpowiedni materiał, możemy poszerzyć znacznie swoją grupę odbiorców. Marketing na YouTube wdrażamy przede wszystkim przez oryginalny i wartościowy pomysł na udostępniane treści. Każda koncepcja jest poprzedzona rzetelną analizą konkurencji przez naszych ekspertów. Dzięki temu unikniesz duplikowania treści.

Pamiętajmy, że większość użytkowników wchodzi na YouTube, aby się czegoś nauczyć, zdobyć informacje ze świata lub zabić nudę. Zadbamy o to, aby Twój content marketing na YouTube był wartościowy, profesjonalny i trafił do właściwej grupy!

Video Marketing

Video Content Marketing to nieodłączny element strategii marketingowej. Internauci są wzrokowcami. Zazwyczaj skanują treść dostępną na stronie do momentu, aż coś nie zwróci ich szczególnej uwagi. Dlatego tak ważny jest Video Content. Dzięki temu mamy szansę zatrzymać użytkownika na dłużej i przedstawić mu Twoją ofertę w alternatywny sposób.

Nasze działania obejmują Video Marketing nie tylko na YouTube, ale również:

  • Facebook Video Marketing,
  • LinkedIn Video Marketing,
  • Instagram Video Marketing.

Bądź bardziej widoczny dla użytkowników internetu i zadbaj również o filmy!

Sesje firmowe i produktowe

Każdy z nas chce się wyróżniać na tle konkurencji. Dlatego oferujemy Ci możliwość wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej.

W naszej ofercie znajdują się:

  • sesje firmowe: pracowników, biura czy też budynków,
  • sesja produktowa: oryginalne zdjęcia packshotowe oferowanych towarów.

Skontaktuj się z nami