Social media – marketing online

Marketing w mediach społecznościowych to niezbędny element skutecznej kampanii. Dlatego w Agencji LH zwracamy szczególną uwagę na działania w tym obszarze i prowadzimy stały monitoring mediów społecznościowych.  Dzięki temu zaproponujemy Ci nie tylko skuteczny, ale również oryginalny pomysł na Social Media marketing oraz  inne działania online. Stworzymy profesjonalny wizerunek Twojej firmy w internecie i pomożemy Ci dotrzeć do nowych klientów. Reklama w mediach społecznościowych przynosi efekty tylko wtedy, kiedy jest autentyczna i skierowana do właściwej grupy docelowej. Nasz zespół pomoże dostarczyć Twój przekaz tam, gdzie są ludzie, którzy go potrzebują.

Oferta:
Reklama w mediach społecznościowych

Darmowy audyt: Social Media wymagają systematycznej i przemyślanej pracy. Powinniśmy zwrócić uwagę na sposób komunikacji, jakość treści, zaangażowanie odbiorców, a także realizację celów. To tylko kilka z czynników, które weźmiemy pod uwagę podczas audytu Social Mediów w Twojej firmie.

Cele i grupa docelowa: Przed rozpoczęciem przygotowań strategii reklamy w mediach społecznościowych przeanalizujemy wspólnie Twoje dotychczasowe działania i określimy cele. Bez tego stworzenie efektywnej strategii będzie niemożliwe. Zastanów się również, do kogo chciałbyś skierować swój przekaz. My zajmiemy się resztą!

Strategia: Marketing w social mediach wymaga opracowania odpowiedniej strategii. Tym zajmą się nasi specjaliści. Pomogą Ci stworzyć:

 • język komunikacji dostosowany do potencjalnego klienta,
 • oryginalne i angażujące treści,
 • aktywną społeczność skupiającą się wokół Twojej firmy,
 • zoptymalizować konwersję.

 

Działania: Obsługa social mediów obejmuje szeroki zakres działań. Zaczynamy od prowadzenia mediów społecznościowych. Następnie przechodzimy do reklamy. Kiedy stworzymy odpowiednią społeczność, zrobimy wszystko, aby ją utrzymać przez systematyczną dostawę wartościowych treści. Jeżeli będziesz tego potrzebował, pomożemy Ci również pozyskać nowych klientów za pośrednictwem Social Mediów. Ty wyznaczasz cel, a my pomagamy go osiągnąć. Wiemy, jak ważny jest monitoring mediów społecznościowych. Dlatego nie spoczywamy na laurach i na bieżąco aktualizujemy działania do Twoich potrzeb.

Efektywna kampania: Social Media ​to klucz do sukcesu

Reklama w mediach społecznościowych oferuje wiele możliwości. Prowadzenie social mediów to tylko początek walki o uwagę potencjalnego klienta. Ważnym elementem strategii są również działania płatne, czyli kampanie Facebook Ads.. Dzięki nim możesz dotrzeć do wybranej grupy docelowej, jeśli tylko odpowiednio ją określisz. 

W tym przypadku pomocą służą nasi specjaliści. Udzielimy Ci pełnego wsparcia zarówno podczas wdrażania reklamy Facebook Ads, jak i po zakończeniu kampanii Social Media. Pokażemy, jakie efekty przyniosły reklama w mediach społecznościowych i wskażemy drogę dla dalszych kampanii.

Kampanie Facebook Ads obejmują platformę:

 • Facebook,
 • Instagram,
 • Messenger
 • i inne sieci partnerskie.

Dzięki temu Twój produkt lub usługi mają szansę na rozkwit i pozyskanie nowych klientów. Dlatego warto powierzyć Social Media Marketing osobom, które potrafią wykorzystać ten potencjał.

Prowadzenie Social Mediów​

Prowadzenie i obsługa Social Mediów to obecnie podstawa. Każdy z nas sprawdza opinie i informacje na temat potencjalnych usług i towarów w internecie. Dlatego warto zadbać o to, aby profile firmy zwracały uwagę i porywały użytkowników już od pierwszego momentu. Nasi specjaliści sprawią, że marketing społecznościowy Twojej firmy wejdzie na wyższy poziom, a nasze działania będą przynosiły realne efekty.

Pomożemy Ci zadbać o niebanalną wizytówkę na:

 • Facebooku,
 • LinkedInie,
 • Instagram
 • kanał YouTube.

Narzędzia Social Media marketingu w naszych rękach mają prawdziwą siłę. Przekonaj się, jakie korzyści przynosi prowadzenie Social Mediów przez Agencję LH!

Skontaktuj się z nami