Poznaj nas lepiej – Agencja LH

Agencja LH to agencja marketingowa, za którą stoi zgrany zespół przyjaciół. Jesteśmy specjalistami w marketingu, projektowaniu i komunikacji, a co najważniejsze bardzo lubimy to, czym się zajmujemy. Najlepsze agencje marketingowe w Polsce tworzą ludzie z pasją. W Agencji LH każdy podchodzi do swoich zadań z sercem i pełnym zaangażowaniem. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my wskażemy Ci odpowiednią drogę i przede wszystkim pomożemy osiągnąć cel. Każdy nowy projekt to dla nas przygoda, która angażuje cały zespół w 100%. Kreatywna agencja marketingowa to nie tylko słowa, ale przede wszystkim czyny. Dlatego nie obiecujemy gruszek na wierzbie jak inne firmy marketingowe.

Przede wszystkim analizujemy problem. Następnie przedstawiamy Ci skuteczną strategię marketingową opartą o kreatywny plan, realny harmonogram i przystępny budżet. MY tworzymy drużynę, którą łączy nie tylko pasja, ale również przyjaźń. Chcesz z nami stworzyć coś niesamowitego? Poznaj bliżej Agencję Marketingową LH.

Zespół Agencji LH

Łukasz
Gamrot

COO&Creative

Anna
Gamrot

CEO&Production

Habib
Moskin

CTO

Paulina
Maciejczyk

Seo/sem

Paweł
Bastrzyk

Video&Photo

Sara
Gamrot

UX/UI

Misja Agencji LH

Agencja marketingowa LH to ludzie, których misją jest zmiana. Spotykamy się, ponieważ chcesz coś zmienić. Rynek oferuje wiele możliwości. My na podstawie naszych doświadczeń i pomysłowości wskazujemy te, które będą dla Ciebie i Twojej firmy najkorzystniejsze. Jako agencja komunikacji marketingowej rozmawiamy i analizujemy, a przede wszystkim chcemy w pełni poznać Twoje potrzeby. Nie przychodzimy z szablonowymi rozwiązaniami i informacją, że bez milionowego budżetu nie ma szans na osiągnięcie zamierzonego celu.

Agencja marketingowa LH – budujemy relacje oparte na zaufaniu. Dlaczego miałbyś obdarzyć nim właśnie nas? Terminowość to drugie imię naszej firmy marketingowej, a pierwsze to słowność. Zawsze robimy dokładnie to, co wspólnie ustaliliśmy. Wiemy, że Twój czas jest bardzo cenny, dlatego staramy się go zaoszczędzić. Jeżeli umawiamy się na realizację w piątek, to ten piątek jest dla nas święty.

Cele agencji marketingowej LH

Skuteczne promowanie Twojej firmy w sieci

Tworzenie nowatorskich kampanii marketingowych

Realizacja kreatywnych projektów wizerunkowych

Kreowanie silnych brandów w oparciu o autentyczne treści

Fundacja

Społeczna odpowiedzialność biznesu to część naszej filozofii. Jako agencja marketingowa LH stworzyliśmy dziesiątki projektów społecznych, kulturalnych i non-profit. Owocem tych działań był pomysł o powołaniu do życia Fundacji Rozwoju Inicjatyw Regionalnych. Sztandarowym projektem fundacji jest #sztabkryzysowy. Skrzyknęliśmy artystów i specjalistów w dziedzinie marketingu, którzy pracowali w śląskich instytucjach kultury, aby zrobić wspólnie coś dobrego.

Naszym celem jest pomoc mikroprzedsiębiorcom, stowarzyszeniom, instytucjom kultury, które w dobie kryzysu wywołanego pandemią nie mają środków na to, aby promować swoje pomysły w sieci. Znamy się na marketingu i postanowiliśmy podzielić się tą wiedzą z ludźmi, którzy szczególnie tego potrzebują. Pomagamy i wierzymy w to, że dobro wraca.

Agencja marketingowa LH wspiera akcje społeczne, lokalne firmy, instytucje kultury, fundacje i stowarzyszenia.

Promujemy dobre idee, realizując społeczne kampanie marketingowe!

Dajemy pracę artystom i pracownikom instytucji kultury dotkniętych kryzysem.

Zapraszamy do wsparcia naszych projektów:

Partnerzy Agencji LH

Ludzie, z którymi współpracujemy, tworzą Agencję LH. Nie opowiadamy bajek, że zatrudniamy setki specjalistów i robimy wszystko, co ma w nazwie słowo: marketingowe. Agencja marketingowa LH współpracuje za to z najlepszymi i bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze realizacje. Dlatego z dumą możemy pochwalić się współpracą z naszymi partnerami, którzy stanowią nierozerwalną część naszej agencji marketingowej i jej historii.