Grafika

Dobry design i grafika to prostota i funkcjonalność, które odpowiednio skomponowane zapadają w pamięć. Tym kierujemy się, projektując identyfikację wizualną Twojej firmy. Próbowałeś opisać słowami swój idealny logotyp? Wiemy, jakie to trudne. Dlatego nasi graficy specjalizują się w misjach specjalnych. Zaprojektujemy materiały reklamowe, opakowania produktowe czy layout wykorzystywany w Social Mediach tak, aby wyróżniał się na tle konkurencji.

Grafika i Design: Identyfikacja wizualna

Czym jest design? To szereg działań, które składają się na wizualną stronę Twojego biznesu. System identyfikacji wizualnej firmy zagwarantuje Ci rozpoznawalność i możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji. Nasza loża kreatywnych stworzy projekt, który będzie odzwierciedlał misję Twojej firmy, najważniejsze wartości, a jednocześnie zapisze się w pamięci konsumenta na lata. Pamiętamy, że konsumenci lubią wracać do tego, co znane. Identyfikacja wizualna stworzona przez naszych specjalistów sprawi, że potencjalny klient wybierze właśnie Twoją firmę.

Logotypy

Logotypy to jeden z elementów, który przewija się niemal we wszystkich materiałach reklamowych. Dlatego warto zadbać, aby wyróżniał się spośród innych i kojarzył bezpośrednio z Twoją marką. Nasi specjaliści poprzedzają projektowanie logotypu wywiadem, który umożliwi stworzenie idealnej kompozycji. Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości projektach, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Projekty opakowań

Czy dobry design jest ważny? Konsumenci są wzrokowcami i zwracają uwagę przede wszystkim na warstwę graficzną. Dlatego nawet najlepszy produkt, który nie wyróżnia się wizualnie na tle innych, może odbić się bez echa w pamięci potencjalnego klienta. Jednocześnie należy pamiętać, że w drugiej kolejności świadomi konsumenci czytają skład produktu, a także szukają informacji na temat miejsca produkcji. Nasze projekty graficzne opakowań odpowiadają wszelkim wymaganiom odbiorców docelowych i są dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Materiały reklamowe

Tradycyjne ulotki, ogłoszenia odchodzą powoli do lamusa. W zamian pojawiają się inne materiały reklamowe i gadżety, które mają być funkcjonalne i kojarzyć się pozytywnie z marką. Każdy z nas posiada chociaż jeden długopis z logiem firmy lub pił rano kawę z brandowanego kubka. Nasza agencja zaprojektuje materiały reklamowe dopasowane do charakteru Twojej działalności i sprawi, że konsument będzie kojarzył jej ofertę z czymś tak przyjemnym jak pierwszy łyk kawy o poranku.

Skontaktuj się z nami